הכירו את ג'וני, העוזר הפרטי שלכם

ג'וני הוא רובוט האינסטגרם החזק והפרטי שלנו, המופעל על ידי בינה מלאכותית (A.I) ומטיס את כמות העוקבים שלכם לשמיים על ידי שימוש בכלים אורגניים בלבד. הוא מצוין לכל אחד שרוצה להעלות את כמות העוקבים שלו למספרים אסטרונומיים תוך מספר חודשים בלבד: מאנשים פרטיים לאנשי עסקים ומובילי דעה, ג'וני יכול לשנות את החיים הדיגיטליים שלכם ולהפוך את החשבון שלכם מאנונימי למותג!

100% אוטומציה בטוחה

חושי ההסוואה המעולים של ג'וני מבטיחים שחשבון האינסטגרם שלכם ימריא ויוסיף להרקיע שחקים יום אחר יום. ג'וני מקפיד לבצע את כל הפעולות שחשוב שתעשו באינסטגרם יום-יום, על קהל מטורגט וישראלי בלבד ככה שהוא דואג לכם לחשיפה מתמדת באינסטגרם ומביא תוצאות. הבינה יושבת על שרתים ישראלים מוצפנים המאובטחים היטב, כך שהוא לא ניתן לגילוי.

איך כל זה עובד?

ג׳וני מבוסס בינה מלאכותית, מה שאומר שהוא עוצר בכל פעם שהוא מקבל תגובה שלילית מאינסטגרם, הולך לישון אתכם בלילה ונח באופן קבוע כדי לטעון מצבורים ולהימנע מעבירות על חוקי אינסטגרם. חוות השרתים החזקה שלנו מקפידה להציג כל פעולה שהרובוט מבצע כאנושית ולגיטימית, המערכת יודעת את כל חוקי האינסטגרם ומתכתבת לאינסטגרם כגוף אנושי לכל דבר שמשקיע בפיתוח עמוד האינסטגרם שלו.

בין הפעולות שאנחנו עושים:

– פעולת Follow ו-Unfollow אחר מאות חשבונות מידי יום
– צפייה בעד 20 אלף סטוריז ביום
– לייקים, תגובות ושליחת הודעות (לבקשת הלקוח)

טרגוט קהלי יעד מדויק

אצלנו לא מבזבזים זמן על קהל לא רלוונטי! ג'וני החכם שלנו עוקב רק אחרי פרופילים שהסיכויים גבוהים שיתעניינו בפרופיל שלכם וקהל ישראלי בלבד!

איך בידיוק? לאחר פילוח מתקדם של המידע בעמוד האינסטגרם שלכם, ג'וני יוצא לדרך לאתר את האנשים שיתאהבו בעמוד ממבט ראשון. ג'וני שם למטרה רק קהלים ספציפיים, המורכבים מאנשים שעוקבים אחרי חשבונות של עסקים מתחרים, משתמשים בהאשטגים שמאפיינים את המותג שלכם או בעלי תחומי עניין וקרבה דמוגרפית לכם ו/או למוצר שאתם מציעים. שג'וני לצידכם, אתם יכולים להיות בטוחים שכל עוקב ועוקבת חדשים עשויים להפוך בקלות ללקוחות חדשים, ושחשבון האינסטגרם שלכם יזכה לחשיפה גדולה מידי יום שתביא עימה תוצאות שלא תראו באף מקום אחר!

הסקרנות הורגת

(אבל מביאה עוקבים)

כמה פעמים נכנסתם "לעקוב" או יותר נכון לרגל אחרי אנשים באינסטגרם שביקרו לכם בפרופיל? כולנו יודעים שהתשובה היא מיליון פעם. הסקרנות הזו לגלות מי היה בפרופיל שלכם שותפה לכל מי שחבר באינסטגרם וג'וני נשען על ההבנה הפסיכולוגית הזו באופן נרחב.
איך בידיוק? ג'וני החכם עוקב אחרי אנשים שפעילים באינסטגרם וחולקים תחומי עניין שרלוונטיים לחשבון שלכם, לכן כאשר הוא מגיב לסטורי או עושה לייק לפוסט, המשתמשים אליהם פנינו רוצים להבין מי זה המשתמש החדש הזה ששם עליהם את העין?!
כשאנשים נכנסים לעמוד אינסטגרם פעיל ומושקע שנראה טוב וכולל תכנים מעניינים, הם מתאהבים בו ובמה שיש לו להציע, מתחילים לצלול לתוכו, לעשות לייקים, להגיב לפוסטים וכמובן לעקוב. לאחר היכרות מעמיקה יותר, הסיכויים גבוהים שהם ימשיכו לערוך אינטראקציה כלשהי עם העמוד שלכם ואולי אפילו ישלחו לכם הודעה פרטית.

מוכנים לעוף עם האינסטגרם לגבהים חדשים?

שתפו וקדמו את העסק שלכם בצורה דיגיטלית וחדשנית, על מנת להגיע ללקוחות חדשים, לשמור ולעדכן את הקיימים ולקבל נוכחות מרשימה ברשת!

שואלים אותנו הרבה...

שאלה טובה!

ג'וני עובד קשה מאוד. הוא:

  • עוקב אחרי פרופילים ומוריד עוקב לאחר X ימים (לבחירת הלקוח)
  • מגיב ועושה לייקים לפוסטים
  • צופה בעד ל- 20,000 סטוריז ביום!
  • מבצע פעולות בתוך הסטורי: מענה לסקרים, שאלות נכון או לא נכון וכדומה…
  • שולח הודעות פרטיות לעוקבים חדשים

*ג'וני יכול לעשות את כל זאת ויותר. כל שעליכם לעשות הוא לבחור בפעולות שהייתם רוצים לבצע, והוא כבר ניגש למשימה

ג'וני אינו עושה אפליות לחשבונות פרטיים או פומביים, עובד עם שניהם ומשיג מקסימום תוצאות.

זה תלוי בכם.
למה? זה תלוי עד כמה אטרקטיבי פרופיל האינסטגרם שלכם. אם אתם מעלים פוסט פעם בשבועיים ובקושי פעילים בסטורי, אז גם אם ג׳וני יביא לכם את העוקבים הכי חמים וממוקדים שיש, הם יאבדו עניין מהר מאוד בתוכן שלכם ויפסיקו לעקוב אחריכם.
לעומת זאת, אם אתם פעילים בפרופיל ומעלים תוכן באופן קבוע, אז האינסטגרם שלכם יכול להתפוצץ. מניסיון שלנו, 95% מהחשבונות מקבלים בין 15-50 עוקבים בכל יום, ובין 450 – 1,500 עוקבים ישראלים איכותיים ופעילים בכל חודש.

ג'וני מעלה את מהירות הפעולה שלו בהדרגה בכדי להראות עלייה טבעית בפעילות באינסטגרם, לכן בחודש הראשון נראה תוצאות יותר נמוכות מאשר בחודשים שאחריו.

מומלץ לרכוש את ג'וני לפחות למינימום 3 חודשים בתור התחלה, בכדי ליהנות מעלייה נאה בעוקבים, בחשיפה ובפעילות בעמוד.

לא. ג'וני שלנו הוא הרובוט היחיד בארץ שעובד על שרתים ישראלים, הממוקמים במשרדינו ומדמים פעולות אורגניות ממכשירים אמיתיים!

אתם יכולים להיות 100% רגועים.

ממש לא.

הרובוט שלנו יכול להתאים גם לעסקים וגם למובילי דעה, Vloggers ואנשים פרטיים שרוצים יותר עוקבים ויותר פעילות בחשבון שלהם.

לאחר הרכישה נשלח אליכם קישור לטופס מאובטח, בו תצטרכו לעדכן את ההגדרות של ג'וני ואת הפעולות שאתם רוצים שיבצע: פרטי החשבון שלכם, חשבונות מתחרים, תגובות, פעולות רצויות ועוד…

שנכיר לכם את ג׳וני?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תיק-תק

דילוג לתוכן