עיצוב ובניית אתרים.

אתרי תדמית, אתרי מסחר e-commerce ואתרים בהתאמה אישית.

אנו מספקים ללקוחות חלל דיגיטלי בטוח ומעוצב שמדבר בשפה שלהם, ומאפשר להם להכיר את המותג שלכם כמי שהוא, להתאהב וגם להתחייב.

למה לבחור באתר אינטרנט?

איפה אתם רואים את העסק שלכם בעוד 5 ו- 10 שנים? אם השאיפה היא להפוך אותו למותג בינלאומי הנגיש לכל המי ומי, אתר מהווה חלק בלתי-נפרד מהדרך שלכם. אתר מושקע המעוצב היטב ומותאם חוויית משתמש מסייע ללקוחות להכיר את העסק בצורה אורגנית ונעימה, לפתח ביטחון ורגש כלפיו וללמוד לראות אותו כמותג המשדר מסרים וסטאטוס, שלימים גם מניעים לרכישות.

  • משדרג את הסטאטוס של בית העסק
  • מספק פלטפורמה נוחה, מעוצבת ומותאמת ליצירת אינטראקציה והיכרות ראשונית מושלמת עם בית העסק
  • מוביל את הלקוח תהליך רכישה מתקדם ופשוט, המגדיל את אחוזי ההמרה וסוגר מכירות
  • משלב עזרי מכירה מתקדמים המגדילים את כמות הרכישות באתר, כולל התאמה אישית של דילים והצעות מכירה
  • שימוש בשרתים המתקדמים בישראל למהירות מקסימלית ובטיחות מרבית

אלו הם רק חלק מהיתרונות שבניית אתר מרשים ואיכותי תורמת לבית העסק. מעבר לתצוגה המרשימה והמשלהבת, אתרים מעודדים את הלקוח להכיר אתכם גם ברשתות החברתיות, לנווט לבית העסק בקליק, לרכוש בו מוצרים וליצור קשר בקלות, ללא כאבי ראש או המתנה מיותרת. פרסמו את האתר החדש ברשתות החברתיות, שלחו אותו ללקוחות והציגו אותו בפני שותפים עסקיים, בכדי להרשים ולהגדיל את החשיפה לכלי השיווקי החזק ביותר ברשותכם.

הופכים את המותג שלכם להצלחה ויראלית.

- מתקדם וידידותי עם סטייל אישי.

כמו שלבית העסק שלך יש את הבידול הספציפי שלו, כך אנו נדאג שיבלוט באתר בשאגה גדולה. המטרה שלנו היא להביא לאתר שמאזן בין החזון וערכי הליבה של החברה, לבין השפה, ההתנהלות והאישיות של קהלי היעד הרלוונטיים.

לאחר תהליך היכרות ואפיון מעמיק, אנו מקפידים לעצב אתר מהמם ומדויק המותאם לחוויית המשתמש, ומספק ללקוח חוויית גלישה נוחה ויחידה מסוגה. האתר כולל תוכן המשדר את מסרי החברה בשפה המותאמת לקהל היעד, ושואבת אותם למעין "מערבולת מידע" המעודדת אותם להמשיך וללמוד אודות החברה, שירותיה ומוצריה.

- מגדיל אחוזי המרה וסוגר מכירות.

החברה שלנו נהנית להעשיר כל אתר ואתר בפיצ'רים ייחודיים המייעלים את תהליכי התקשורת וההתנהלות הדיגיטלית עם הלקוח, בין היתר מערכת קידום מכירות אוטומטית, זיהוי אוטומטי של עגלה נטושה, תצוגה של המוצרים שנרכשו לאחרונה ופופ-אפים מתקדמים שיוודאו שהגולשים באתר שלכם לא יפספסו דבר.

גם תהליך הרכישה הוא מהיר ופשוט, ונעשה עם דף תשלום ללא גלילה וטופס רכישה רספונסיבי, המאפשר ללקוחות לבצע תשלום מכל מכשיר ולבחור שיטת משלוח בצורה קלה ונוחה. ניתן לצפות בכל המידע דרך הממשק האישי שפיתחנו במיוחד בשבילכם, כך שתוכלו להתעדכן בהזמנות שבוצעו, לנהל מוצרים קיימים, לקוחות, קופונים ועוד.

- מהיר, מאובטח ורספונסיבי.

האתרים שלנו נבנים על התשתיות והשרתים החזקים והמהירים בשוק, הכוללים אבטחה מתקדמת ותעודות SSL המאובטחות נגד מתקפות סייבר או פישינג. אנו דואגים לנטר את פעילות האתר ולבצע את העדכונים והשינויים הנדרשים לשמירה על תפקוד מלא 24/7, תוך ניקיון האתר מפסולת במטרה לשמור על מהירות שיא.

בכדי שהלקוחות יוכלו ליהנות מחוויית גלישה דינאמית ואינטראקטיבית, אנו אף מקפידים להתאים את האתר לכל מכשיר חכם, מפלאפונים ועד לטאבלטים, מחשבים וטלוויזיות.

ממשק אישי לניהול אתר המכירות שלך.

אתר e-commerce עם חברת MediaJet אף כולל ניהול מלא של כל האתר דרך ממשק אישי ונוח לשימוש. הממשק מעוצב ומותאם לצורכי הלקוח, בכדי לאפשר עבודה קלה על האתר ולמנוע הסתבכות בהתנהלות מול הממשק המסורבל של ה- Backend. MediaJet מספקת הסבר והדרכה מקיפה על דרכי הפעילות הנכונות והמהירות עם המערכת, ולקדם מערך התנהלות משומן היטב

פשוט דברו איתנו.

מוכנים ליהנות מאתר איכותי שהולך עם המותג שלכם שנים קדימה? אז צרו קשר

איך זה עובד?

חברת MediaJet עומלת ימים כלילות בכדי להבטיח ללקוחותיה אתר מהיר, חזק ומעוצב היטב, המדבר עם קהלי היעד בשפה שלהם, מגדיל את הנוכחות של בית העסק ברשת והופך אותו למותג מן המניין.

איך אנחנו עושים את זה?

  • בוחרים יחד אתכם את עסקת החבילה הנכונה לבית העסק 
  • אוספים מידע ונתונים ויוצרים מהם אפיון מעמיק של המותג, קהלי היעד והמתחרים
  • בונים מפת אתר מקיפה, המפרטת את הסדר ההיררכי של כל מסך ומסך
  • מייצרים קופי ועיצוב יוצא דופן, המעבירים לקהלי היעד את המסרים הנכונים
  • מקימים את אתר החברה בשילוב עם התוכן והעיצוב המאושרים, בשילוב עם ממשק עבודה אישי, המותאם לצורכי הלקוח

כל תהליך הקמה ב- MediaJet לוקח בחשבון את החזון, הצרכים והרצונות של בית העסק, ומאזן אותם יחד עם האישיות הייחודית של קהלי היעד והמסרים שהם רוצים לשמוע.

עם סיום תהליך הבנייה, בית העסק נהנה מאתר מרשים ואינטראקטיבי, המעודד את הלקוחות לפתח ביטחון ורגש כלפי המותג, שלימים מתורגמים לרכישות. האתר כולל Backend אישי ונוח לשימוש, בכדי להביא להתנהלות נעימה עם האתר בשגרה. MediaJet מספקת הסבר והדרכה מקיפה על הממשק.

X