כל הלידים שלכם מגיעים מעידן הקרח? קידום אורגני בגוגל מחמם את העניינים. קידום אורגני עוזר ללקוחות להכיר אתכם כאילו אתם בדייט ראשון, להתאהב בכם ולפתח כלפיכם רגשות עמוקים, שלימים הופכים למערכת יחסים נאמנה ואינטימית.

מהו קידום אורגני?

קידום אורגני או SEO מטרתו לקחת את בית העסק לעמוד הראשון של גוגל ולהשאיר אותו שם לנצח נצחים. אסטרטגיית הקידום מסייעת למפות את המהלכים שיביאו לשיווק אפקטיבי, להינעל עליהם ולהוריד אותם לקרקע, כל אתר לפי קהלי היעד והצרכים שלו.

  • פרסום של תכנים ומידע שיווקי ואינפורמטיבי מבוסס מילות מפתח באתר החברה על בסיס קבוע
  • קניית קישורים באתרים חיצוניים, לרבות אתרי חדשות, ופרסום כתבות אודות החברה
  • אופטימיזציה טכנית – דואגים שאתר החברה ירוץ מהר יותר מיוסיין בולט
  • אופטימיזציית SEO – התאמת התוכן באתר החברה כך שיהיה מותאם לשפת המותג מחד, ויתאים להנחיות ולהעדפות של Google מאידך
  • מעקב מתמיד אחר המרות, יחסי המרה, איכות טקסטים, מהירות וכל מה שחשוב לשימור הדירוג הגבוה של האתר עם השנים

בעוד שחלק מהשלבים הללו הם חד-פעמיים, חיוני להמשיך ולערוך מעקב אחר אחוזי ההמרה והפופולריות של האתר, ועל ידי כך לאתר דרכים חדשות וממוקדות לשפר ולשמר את מקומו בדף הראשון של גוגל.

למה קידום אורגני?

אם זה אורגני, כנראה שזה בריא.

קידום אורגני הוא כמו תזונאי לבני אדם, שמסביר לו את כל העשה ואל תעשה שישמרו עליו חזק, אנרגטי ועם חיוך על הפנים. באותו אופן, קידום אורגני מאפיין את כל ההרגלים שעל אתר החברה לשפר, וכיצד עליו להתנהל מעתה ואילך כדי להביא אותם לאיכות שיא.

איך?

מתוך מקום של ניסיון, ידע ומקצועיות בעבודה עם גוגל אנליטיקס ותחום ה- SEO, אנו ממפים את כל מה ש- Google רוצה שתתקנו באתר שלכם בכדי להאיץ את מהירותו, לשפר את שפתו ואת התקשורת שלו עם הלקוח. העצות שמספק דו"ח ה- SEO מסייעות לחזק את האתר, לשפר את ביצועיו ולהוביל אותו למקום של כבוד ומעמד בעמוד הראשון של Google.

ועם זאת, גם Body builder צריך להמשיך ולעבוד על השרירים שלו כדי לשמור על כוחו! אתר באופטימיזציה הוא כמו איש ששומר על כושר ותזונה, ורק חזרה על האימונים תביא להצלחה כל יום בשנה ובטווח הארוך.

האתר הכי פופולרי בשכבה.

מכירים את זה שכולם מתקהלים סביב הבחורה הכי פופולרית בכיתה? קידום אורגני הופך את האתר שלכם לבחורה הזו. עם כמות אינסופית של תוכן מבוסס מילות מפתח המותאם להנחיות של Google באתר החברה ובאתרים חיצוניים, תהיו בטוחים שעיקר קהל היעד שלכם כבר שמע עליכם או קרא מאמר באתר החברה.

ולמה לעצור כאן? עם קידום אורגני, תמיד אפשר לגדול. למה להסתפק בלהיות החברה הפופולרית של השכבה, כשאפשר להיות החברה הפופולרית של העולם?

איך?

כשעשינו לאתר החברה "סיפור סינדרלה", עוד רק התחלנו. הפופולריות הזו היא כלי נשק עוצמתי, שלא כל אחד יודע כיצד לתפעל ולשמר אותו לאורך זמן: חיוני לשמור על שפה קבועה, לאתר קישורים חיצוניים רלוונטיים שמביאים לתוצאות ולהמשיך ולוודא שהאתר נראה טוב, מהיר ורספונסיבי לכל מכשיר קיים. מעקב, פרסום תכנים וחקר מתמיד מביאים לתוצאות ללא פשרות, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים.

זו לא אהבה ממבט ראשון, זה הדבר האמיתי.

בניגוד לקידום ממומן שעשוי להביא לידים קפואים יותר מאנטרקטיקה, כל ליד שמגיע אליכם כתוצאה מקידום אורגני הוא רותח כאילו עכשיו הלך על גחלים מרוב התלהבות. לקוחות אלו הם לקוחות אמינים שלא באים ל"שלום שלום", אלא רוצים לצאת אתכם לרומן חומרי ומלא תאווה, שלא ייגמר לעולם.

איך?

עם קידום אורגני אתם כבר לא עסק, אלא מותג הפועל בהתאם לשפה, לערכים ולצבעוניות משלו. כאשר בית העסק מקפיד על שפה ש"מדברת" אל קהלי היעד שלו, הוא יודע כיצד לדבר איתם כדי לכבוש את ליבם, מה "ללחוש להם באוזן" כדי לייצר בהם תשוקה למוצרים ולשירותים שלו, ובזכות זאת גם נשאר בתודעה של הלקוחות לאחר שהם נפרדים ממנו, כי הם כל כך רוצים להיות חלק ממנו.

בנוסף, בזכות העובדה שקיימים כל כך הרבה תכנים ודרכים לתקשר עם בית העסק, הלקוח מרגיש כי הוא באמת יכול להשתחרר ולסמוך עליו, להתרפק ולהרגיש ש"זה זה".

ההתלהבות, התשוקה והזכירות, הם המאפיינים החשובים ביותר עבור מותג, וקידום אורגני עוזר לבית העסק לעשות את הצעד הזה באופן טבעי ונונשלנטי, שמעורר את סקרנות הלקוחות ומעודד אותם לעשות את הצעד שיניב להם כל כך הרבה סיפוק, ולחזור עליו שוב ושוב.

פשוט דברו איתנו.

מוכנים לכבוש את לבבות הלקוחות שלכם עם תוכן איכותי שפונה אליהם בשפה שלהם?

איך זה עובד?

הכול מתחיל בשיחת היכרות.

במהלך השיחה נלמד אתכם ואת בית העסק, נעבור על האתר שלכם, נעשה שיעורי בית מאחורי הקלעים ונחזור אליכם עם אפיון מדויק שיהפוך אתכם מבית עסק למותג אמין ופופולרי

פגישה מול יועץ פרסומי ומשווק.

בה מסבירים לכם כיצד מתבצע הקידום, מציגים בפניכם דו"ח שקוף לחלוטין שמסביר על התחום שלכם, על קהלי היעד והמתחרים, ומהי האסטרטגיה הטובה ביותר לקדם את בית העסק בכדי להוביל אותו לעמוד הראשון ב- Google.

תפעול האסטרטגיה בשטח.

בדגש על יצירה של בידול מהמתחרים ועל הקנייה של ערך מוסף לקהלי היעד הרלוונטיים, להביא לתוצאות תוך מספר חודשים בלבד ולהגדיל את החשיפה של בית העסק בפני לקוחות פוטנציאליים באופן משמעותי.

מה יקרה מדי חודש?

מידי חודש, נשלח אליכם דו"ח שקוף ומקיף הכולל הסבר מעמיק על אופן ההתקדמות של תהליך הקידום, התוכנית שלנו לחודש הבא ותחזיות לעת שבה בית העסק יהפוך למותג פופולרי מן המניין.

שאלות נפוצות:

לכל איש עסקים או פרטי שרוצה להשריש את הנוכחות שלו ברשת ולחזק אותה בטווח הארוך, “לגעת” בלקוחות באופן טבעי ולנטוע בהם ביטחון, סקרנות ורצון להתחבר.

קידום ממומן הוא תהליך שיווק המבוסס על לידים (לקוחות) שמתקבלים בהתאם לתקציב המושקע. במילים אחרות ככל שמשלמים יותר, כך נהנים מפרסומים בולטים שמביאים יותר לקוחות פוטנציאליים, אך הם אינם בהכרח מהווים חלק מקהל היעד שלכם.

לעומתו, קידום אורגני תורם לפוטנציאל צמיחה משמעותי בטווח הארוך, ומשמר אותו כך שלקוחות רלוונטיים יתרשמו ממנו לטובה וישובו אליו שוב גם בעתיד. אמנם הפרסומים האורגניים מופיעים מתחת לממומנים, אך הם מספקים למותג מקום של כבוד ותפורים לקהל היעד שלכם באופן אישי.

אף חשוב לציין שקידום ממומן מתאים לעיקר העסקים, אך קידום אורגני מתאים לכולם.

ההמלצה הרווחת היא לשלב בין שני סוגי הקידום, עם כל היתרונות והחסרונות, בכדי להביא למקסימום תוצאות מידי חודש.

השאלה הזו תלויה במשתנים רבים ובין היתר בתחום בו האתר עוסק, כמות המתחרים בשוק, התקציב שהחברה מוכנה להשקיע ונקודת הפתיחה של האתר.
לדוגמא, אתר חדש בגוגל שלא עבר קידום אורגני בעבר, יצריך הרבה יותר מעבודה לעומת אתר שכבר קיים בגוגל לפחות שנתיים, וכולל תכנים איכותיים ואורגניים לפחות בחלקם.

ועם זאת, חשוב להבין שקידום בגוגל הוא לא תהליך זמני, וחשוב להקפיד ולתחזק את פעילות האתר והקידום האורגני מידי חודש, בכדי להמשיך ולנצח את המתחרים עם כל חיפוש מחדש.

בהערכה גסה, רוב האתרים רואים תוצאות ושיפור משמעותי בנראות ובפעילות של האתר תוך חצי שנה ועד לשנה.

עלות ממוצעת של קידום אורגני בגוגל משתנה מ- 1,500 ל- 10,000 ₪, בהתאם לרמת התחרות בתחום, לנקודת הפתיחה של האתר ולרמת האסרטיביות שבה החברה מעוניינת לקדם את עצמה ברשת.

מעבר לעלייה משמעותית בכמות הפניות החמות מקהלי היעד הרלוונטיים, קידום אורגני בגוגל תורם לביסוס של אתר מותאם חוויית משתמש, ש”מדבר” בשפה של קהל היעד שלכם, נוטע בהם ביטחון ומעודד אותם לשוב לבחור בכם פעם אחר פעם.

X