נמאס לכם מכרטיס ביקור עלוב שמתפרק והולך לאיבוד בתוך הארנק?

כרטיס הביקור הדיגיטלי כאן לעשות סדר בבלגן, ומבטיח שלכל לקוח, איש עסקים או שותף תמיד יהיו את כל הפרטים והדרכים ליצור עמכם קשר במקום אחד.

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כלי מיתוג דיגיטלי וחיוני שלעולם לא מתקמט או נשכח מאחור, ומתעלה על כרטיס הביקור הקונבנציונלי פי כמה מונים. הכרטיס מתיישב על כתובת URL, לינק, שניתן לשלוח לכל מי שרוצה לשמוע עליכם, להמליץ או פשוט לנווט לבית העסק בלחיצת כפתור.

 • מציג את בית העסק בתצורה שקופה ומרשימה
 • כולל אינספור פיצ’רים המקדמים היכרות נוחה ומלאה עם בית העסק
 • מעודד לקוחות קיימים להשאיר פרטים או המלצה בלחיצה על כפתור ייעודי
 • מהווה תיק עבודות בפני עצמו ומאפשר מעבר לקטלוג מלא
 • מציע מגוון רחב של דרכי התקשרות בקליק
דמיינו את המצב הבא: לקוח או שותף עסקי מבקש מכם כרטיס ביקור. אתם מאושרים ובאופן אינסטינקטיבי פונים להוציא את כרטיס הביקור מהכיס... ובדיוק גיליתם שנגמר לכם. התסכול!
בזכות זאת, כרטיס הביקור הדיגיטלי מספק לכם, ללקוחות ולכל מי שזקוק למידע מהיר אודותיכם נוחות וודאות שאין שניה לה, ומומלץ לשלב אותו במערך השיווקי של החברה.
בניגוד לכרטיס השגרתי שלעיתים קרובות נשכח בארנק, כרטיס הביקור הדיגיטלי תמיד זמין ללקוחות שלכם, ומצוי במקום שבו הם מבלים הכי הרבה זמן: הסמארטפון שלהם. הכרטיס מאפשר לבעל העסק להצמיד אותו לטלפון הסלולרי של הלקוח, ובכך ״להקפיץ״ לו את תעודת הזהות לעסק על הטלפון בצורה מהירה ונגישה בתוך פחות מ- 3 שניות!
ניתן לפרסם את כרטיס הביקור הדיגיטלי ברשתות החברתיות, לקדם אותו ברשת, לפרסם אותו בווטסאפ ולשלוח אותו לקבוצות ולכל פלטפורמה דיגיטלית קיימת. פעולות אלו מגדילות משמעותית את החשיפה של בית העסק בפני לקוחות פוטנציאליים, ומעודדות היכרות מעמקה יותר עם בית העסק.​
כרטיס הביקור הדיגיטלי מסייע ללקוחות להתמצא בחברה ולמפות את שירותיה. מטרתו היא לעשות להם חיים קלים ולאפשר להם להכיר את בית העסק ביעילות, לגלות פרטים רבים אודותיו ועל אופן הפעילות עמו. בזכות זאת, הלקוחות פונים אליו בלב שלם, עם ביטחון והבנה מלאה של השירותים והמוצרים שברצונם לצרוך.​

פשוט דברו איתנו.

שתפו וקדמו את העסק שלכם בצורה דיגיטלית וחדשנית, על מנת להגיע ללקוחות חדשים, לשמור ולעדכן את הקיימים ולקבל נוכחות מרשימה ברשת!

איך זה עובד?

שלב 1
רוכשים כרטיס ביקור
לאחר הרכישה, אתם שולחים לנו את הפרטים והקבצים הרצויים לעיצוב.
שלב 1
שלב 2
יוצרים כרטיס
כל הפרטים עוברים למחלקת העיצוב הגרפי שלנו שבונה את כרטיס הביקור הדיגיטלי בהתאם לאופי העסק ובדגש על נראות יוצאת דופן וחווית משתמש נוחה ומותאמת.
שלב 2
שלב 3
תתחדשו
כרטיס הביקור הדיגיטלי והמעוצב מוכן לשימוש. כעת, כל שנותר לעשות הוא רק לשלוח אותו ללקוחות, משפחה וחברים!
שלב 3

שאלות נפוצות:

 • ליהנות מכרטיס ביקור שאף פעם לא נגמר, לא מתקמט, כולל מידע נרחב אודות בית העסק ומאפשר ללקוחות לבצע מגוון פעולות כמו לנווט לבית העסק, להכיר אותו ולהשאיר פרטים.
 • לחלוק אותו עם לקוחות פוטנציאליים, שותפים, חברים ומשפחה
 • לפרסם אותו בכל ערוץ דיגיטלי שיווקי
 • לעדכן בו מידע ולעצב אותו בהתאם לערכי הליבה של החברה
  לקבל ממנו לידים

אפשר לשים כל פרט ומידע שרוצים: פרטי התקשרות, תמונות, לקוחות ממליצים, טופס השארת פרטים, אודות הצוות והאפשרויות אינסופיות!

בוודאי! מדובר בלינק רספונסיבי שניתן לשלוח לכל מכשיר חכם.

עד 7 ימי עסקים מיום קבלת המידע המלא אודות החברה.

הפרטים של משאיר הפנייה מגיעים ישירות לכתובת מייל ייעודית לבחירתכם.

נשמע מעניין?

נשמח לדבר איתכם טלפונית, להכיר ולהתאים את הפתרון המושלם עבורכם!

X